NASI KLUBOWICZE STARTUJĄ.....SKOKI I UJEŻDŻENIE

Ostatnie tygodnie obfitowały w wydarzenia sportowe w naszej okolicy…
i tak 27 kwietnia w Stajni Okser w Łojewie odbyły się Regionalne i Towarzyskie Zawody Ujeżdżeniowe. Naszą stajnie reprezentowały Michalina Matuszak na koniu Kryształ J oraz Larysa Lewandowska na koniu Mariot.
01 maja kibicowaliśmy naszym zawodnikom podczas Regionalnych i Towarzyskich Zawodów w Skokach przez Przeszkody w Stajni Dilmar w Kobylarni. A byli to: Daria Arkuszewska na koniu Pegazus, Zuzanna Duroł na koniu Maybe Me, Olga Kozar na koniu Hara oraz Tomasz Głogowski na koniu Quentina.
Zwieńczeniem majówki były trzydniowe Ogólnopolskie i Regionalne Zawody Ujeżdżeniowe w Solcu Kujawskim. Naszą stajnię godnie reprezentowały: Julia Naumowicz na koniu Hades, Aneta Gierszewska na koniu Bergs 10-20, Kamila Gierszewska na koniu Mister Cantero oraz Larysa Lewandowska na koniu Mariot.
11 maja odbyły się Regionalne i Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody w Turzynie. Z KJ Stania Jarużyn startowały: Olga Kozar na kucu Hara, Daria Arkuszewska na kucu Pegazus oraz Zuzanna Duroł na Maybe Me.
Kolejny start w zawodach ujeżdżeniowych miał miejsce 26 maja w Stajni Okser w Łojewie. Nasz klub reprezentowały: Michalina Matuszak na Kryształ J, Larysa Lewandowska na Mariocie oraz Agnieszka Niewińska na Dorinie.
A to dopiero początek sezonu….:)