NASI KLUBOWICZE STARTUJĄ - CIĄG DALSZY

W dniach 31.02-02.06 Daria Arkuszewska na koniu Pegazus uczestniczyła w Ogólnopolskich Zawodach Dzieci i Młodzieży w Solcu Kujawskim. Każdego dnia zmagań plasowała się w czołówce zawodników, zajmując w finale grupy Dbis rewelacyjne trzecie miejsce !!!!
W pierwszy weekend czerwca również w Solcu Kujawskim odbyły się Zawody Ujeżdżeniowe wraz z eliminacjami do OOM. W eliminacjach wzięła udział Agnieszka Niewińska na koniu Dorina zajmując wysokie VI miejsce. W zawodach regionalnych natomiast uczestniczyła Larysa Lewandowska na koniu Mariot zajmując III miejsce.
15 czerwca w Kozłowie odbyły się Zawody Ujeżdżeniowe, na których to naszą stajnie reprezentowała Michalina Matuszak na koniu Kryształ J, zajmując I miejsce w rundzie P z rewelacyjnym wynikiem 130,858 procent.
W tym samym czasie inne nasze zawodniczki – Kamila i Aneta Gierszewskie walczyły o czyste przejazdy w Ogólnopolskich Zawodach Dzieci i Młodzieży oraz w Zawodach Regionalnych w Bogusławicach.
W dniach 21-23.06 zawodniczka ujeżdżenia Julia Naumowicz na koniu Hades ( wł. Tomasz Głogowski ) w rewelacyjny sposób zaprezentowała naszą stajnie w CDN Dressage Sopot Summer 2019. A oto wyniki: CC-4 63,904% i II miejsce, CC-5 66,930% i I miejsce oraz CC-7 67,667% i I miejsce. GRATULACJE !!!
W pierwszy weekend lipca 05-07.07 w Solcu Kujawskim ponownie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Dzieci i Młodzieży. Nasz klub reprezentowały Daria Arkuszewska na koniu Pegazus oraz Aneta Gierszewska na N’Lusi oraz Bergs 10-20. Daria pierwszego dnia w konkursach na styl 90 i 100 cm zajęła 2 i 5 miejsce, drugie dnia w konkursach dwufazowych 90 i 100 cm 6 i 3 miejsce, natomiast w finale Dbis 4 miejsce. Aneta Gierszewska w konkursach na styl 50 i 60 cm również plasowała się w czołówce zawodników ( 2,3 i 7 miejsce ), drugiego dnia w konkursie 60 cm zajęła 1 i 6 miejsce. Natomiast w finale grupy A1 zajęła miejsce 5. Przy okazji zawodów ogólnopolskich odbywały się również zawody regionalne, w których to naszą stajnie reprezentowała Kamila Gierszewska.
Jak widać sezon letni przedstawia się bardzo obiecująco:)