Pensjonat

Pensjonat

Pensjonat

Posiadamy dwie w pełni wyposażone, profesjonalne stajnie, do których przyjmujemy konie. Obszerne, 3mx4m, boksy są odpowiednio nasłonecznione i zawierają poidło automatyczne, lizawkę solną i zawsze świeże siano. Karmimy konie trzy razy dziennie. Konie, za zgodą właściciela są wyprowadzane na padoki, których u nas nie brakuje.

Zwierzęta, dopasowane temperamentem, dobieramy w stada lub wyprowadzamy na indywidualny padok. Dysponujemy zadaszoną karuzelą oraz również zadaszonym lonżownikiem. Udostępniamy krytą ujeżdżalnię o drewnianej konstrukcji(25m x 60m), otwarty parkur (35m x 70m) oraz czworobok (20mx60m). Do dyspozycji pensjonariuszy pozostaje również zewnętrzna i wewnętrzna myjkę. Na hali oraz zewnętrznym parkurze znajduje się zawsze komplet przeszkód. Profesjonalnie zajeżdżamy młode konie.

Ponadto przygotowujemy konie do startów w zawodach i przyjmujemy je w trening. Osoby, które chcą rozwijać się sportowo nie będą rozczarowane ponieważ w Stajni Jarużyn zarówno w okresie letnim jak i zimowym, z dużą częstotliowścią, odbywają się zawody skokowe i ujeżdżeniowe towarzyskie i regionalne. Ponadto każdy użytkownik otrzymuje własną szafkę, w której może przechowywać sprzęt jeździecki. A po treningu można odpocząć w barze, pijąc przy kominku herbatę…